1988 р. — завершив медичний факультет Одеського медичного інституту.
За розподілом Міністерства охорони здоров’я УРСР був направлений на роботу офтальмологом у м. Миколаїв.
У 1988-1989 рр. пройшов інтернатуру в обласній офтальмологічній лікарні.
З 1989 р. працював офтальмологом у міській поліклініці №3, а також консультантом у БСМП.
З 1991 по 1993 рр. обіймав посаду завідувача офтальмологічного відділення поліклініки.
З вересня 1993 по 2003 р. працював офтальмологом на заводі ім. 61 комунара.
З 2003 р. — офтальмолог у міській поліклініці №3, з 2013 р. після реформування у сфері медицини — офтальмолог у поліклініці БСМП.
З 2006 р. — консультант у обласній інфекційній лікарні.